CK Stolarka rekomenduje WINS. Dlaczego?

W dobie rosnących wyzwań energetycznych i środowiskowych inwestycja w wysokiej klasy okna powinna iść w parze z wyborem optymalnych rozwiązań w zakresie uszczelnienia, izolacji i montażu stolarki otworowej. Szczelność oraz izolacyjność termiczna zapewnia inwestorom zwrot widoczny w rachunkach za ocieplanie i klimatyzowanie pomieszczeń, jak również nieoceniony komfort podczas ich użytkowania. Dlatego warto pamiętać, że nawet najbardziej energooszczędne okno nie spełni swojej funkcji, jeśli nie będzie prawidłowo zamontowane, czyli zaizolowane i uszczelnione.

Jeśli przymierzasz się do zakupu stolarki okienno-drzwiowej i stawiasz na jakościowe oraz trwałe rozwiązania, zobacz koniecznie film z montażu wykonanego przez Rekomendowany Salon Okien i Drzwi CK Stolarka. Naprawdę warto postawić na sprawdzone firmy oferujące profesjonalne usługi i najlepsze produkty.

Firma CK Stolarka dba o zadowolenie swoich klientów, gdyż ich satysfakcja ma bezpośredni wpływ na budowanie wizerunku firmy. Zadowolony klient chętnie podzieli się dobrymi wrażeniami z innymi, zarekomenduje usługi i produkty. Dlatego każdego dnia pracownicy firmy CK Stolarka starają się poznawać potrzeby swoich klientów i odpowiadać na nie najlepiej dopasowaną ofertą i rozwiązaniami. Latem ubiegłego roku w siedzibie firmy w Leśniewie odbyło się szkolenie teoretyczno-praktyczne dotyczące systemu WINS firmy Selena.

Window Insulation Standard (WINS) to nowy standard uszczelnienia i izolacji okien, stworzony przez firmę TYTAN, markę grupy Selena – polskiego, ale i globalnego lidera, dystrybutora chemii budowlanej do niemal 100 krajów na świecie. To rewolucja, dzięki której uzyskujemy wiarygodny, w 100% skuteczny i szczelny montaż okien, poparty certyfikatem oraz gwarancją na 20 lat. Tego jeszcze nie było – mówi właściciel firmy Tomasz Ciskowski.

Do tej pory „montaż szczelny” lub „ciepły” można było kojarzyć jedynie z hasłami reklamowymi o dowolnej interpretacji, często nadużywanymi przez wykonawców, mającymi niewiele z nimi wspólnego. Brak spójnej definicji nie pomagał inwestorom…a komplementarne systemy montażowe wiodących dostawców chemii budowlanej kosztowały krocie, często to kwoty cztero, a nawet pięciokrotnie większe od tradycyjnego montażu okien bez uszczelnienia na tzw. pianę. Na szczęście w ostatnich latach to się zmienia. Rośnie też świadomość klientów. Dziś każdy z nas może pozwolić sobie na 20 lat gwarancji na szczelność połączenia okna z murem. Spokój na lata, poparty certyfikatem. Warto postawić na rzetelną usługę w cenie dostępnej dla każdego!

Możliwość dołączenia do autoryzowanych firm WINS to dla nas ogromna inwestycja w umiejętności, wiedzę i środki. Cieszymy się, że jako nieliczni w kraju wprowadzamy jakość do domów, a nasze prace przyczyniają się do ograniczenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery i redukcji gazów cieplarnianych, odpowiedzialnych za katastrofalne zmiany klimatyczne! – dodaje Tomasz Ciskowski.

Fot. Szkolenie Tytan WINS w siedzie firmy CK-Stolarka w Leśniewie.

Budując czy remontując dom pamiętaj, aby zdać się na najlepszych fachowców. W wyborze najlepszych produktów oraz  profesjonalny montaż zapewnią Rekomendowane Salony Okien i Drzwi. Zapraszamy do punktów w całej Polsce. Kliknij