Intermo czyli uśmiech w pracy z Klientem to podstawa

Pełen optymizmu, zaangażowany, zawsze służący dobrą radą – taki właśnie jest Pan Radał Burdelak, właściciel salonu INTERMO, Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem na temat początku działalności firmy, jej powstania, pracy z Klientem oraz tego jak Pan Rafał widzi przyszłość salonu za 5 lat.

Panie Rafale, skąd pomysł na założenie firmy właśnie w takiej branży?
Pomysł zrodził się dlatego, że przez 10 lat pracowałem jako przedstawiciel handlowy. Pracowałem między innymi dla takich firm jak: Sokółka, Gerda, POL-SKONE, itd. Po jakimś czasie postanowiłem, że najwyższa pora rozpocząć działalność na własną rękę. Tak powstała firma INTERMO. Przez lata zdobywałem doświadczenie zawodowe, które chciałem wykorzystać na własne potrzeby. Dogłębnie zapoznałem się z konkurencją, poznałem potrzeby rynku, wiedziałem w jaki sposób chcę działać w przyszłości.

Co zapadło Panu w pamięci z okresu, kiedy powstała firma? Jakie były początki?
Jak wiadomo początki często bywają trudne. Tak samo było w moim przypadku. Pomimo tego, że znałem wielu Klientów, którzy mi ufali, musiałem to zaufanie zbudować od początku, teraz już pod swoją marką. Sprawić, żeby była rozpoznawana. Musiałem przejść przez cały etap związany z biurokracją, która ma mocne i słabe strony. Poznać wiele nowych zagadnień, takich, które dotyczą już tylko właściciela firmy. Z perspektywy czasu mogę tylko powiedzieć – opłacało się.

 Czym kierują się Państwa Klienci przy wyborze okien i drzwi?
 Każdego dnia dbamy, aby to co robimy opierało się głównie na jakości, rzetelności, doświadczeniu. Nie bez powodu otrzymaliśmy Znak Jakości, Rekomendowane Salony Okien i Drzwi. Myślę, że to coś co nas wyróżnia. Dbamy także o to, aby cały czasz się doszkalać, być na bieżąco z wszelkimi nowościami technologicznymi, wychodzić na wprost oczekiwaniom Klientów. Bardzo ważne jest także to, że umiemy elastycznie podchodzić do każdego realizowanego projektu. Myślę, że te czynniki wyróżniają nas na tle konkurencji i sprawiają, że nasi Klienci wracają z uśmiechem na ustach oraz polecają nasze usługi innym.

Panie Rafale, do kogo skierowana jest Państwa oferta?
Nasza oferta skierowana jest głównie do Klientów, którzy poszukują wysokiej jakości produktów oraz usług, oczywiście w przystępnej cenie. Produkty, które oferujemy są zróżnicowane. Nasza oferta jest bardzo bogata. Zaczynając od standardowych tradycyjnych produktów, po te bardziej skomplikowane, nowoczesne. Wszystko w zależności od potrzeb Klienta realizujemy także specjalne zamówienia.

Jak Pan postrzega firmę INTERMO za 5 lat? 
Cały czas się rozwijamy i kładziemy duży nacisk na to, aby być jak najlepszą wersją siebie. Dlatego cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, nie spoczywając na laurach. Będziemy poszerzać swoją ekspozycję, wzbogacając ją o nowe produkty.

Panie Rafale dziękuję serdecznie za wywiad. Powodzenia w dalszym rozwoju firmy.
Dziękuję bardzo.

Więcej informacji o firmie Intermo na stronie: www.intermolublin.pl