Programy VIP

Szanowni Państwo.

Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to punkty sprzedaży okien, drzwi, bram garażowych, rolet, technik osłonowych etc. które zostały pozytywnie zweryfikowane w programie konsumenckim, którego jesteśmy organizatorem i wykonawcą. Sprzedaż stolarki wymaga wiedzy, umiejętności, doświadczenia, tak samo montaż i serwis. Coraz trudniej znaleźć w Polsce fachowców godnych polecenia, coraz trudniej znaleźć doradców, którzy będą wsłuchiwali się w potrzeby klientów, którzy obiektywnie przedstawią możliwości i kompleksową ofertę. Jesteśmy przekonani, że pracownicy i właściciele tych punktów sprzedaż, które wyróżniamy i rekomendujemy spełnią Państwa oczekiwania, a produkty i usługi tam zakupione będą najwyższej jakości i funkcjonalności. Rekomendujemy to co jest dzisiaj na rynku najlepsze, rekomendujemy salony, które przeszły pozytywną weryfikację aby otrzymać ten zaszczytny tytuł Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi.  Sprawdź swój salon w okolicy-kliknij tu!

Ekskluzywna Stolarka VIP
Zakup okien, drzwi, rolet, bram garażowych czy markiz nie jest ani prosty ani łatwy, tym bardziej, że proces wyboru zaczyna się już na etapie dobrego projektu architektonicznego.Bez względu na to czy chcemy budować czy remontować konsultacje z architektem, ekspertem ds. stolarki czy ekspertem ds. montażu jest nieodzowny.  Jak mówi Grzegorz Cendrowski, organizator plebiscytu czyli programu Ekskluzywna Stolarka VIP: „Okna jak niektórzy mówią to oczy domu: zdobią, chronią, dają perspektywę i są konieczne do zdrowego życia, chociażby z racji światła i przestrzeni, które nam ją tworzą i dostarczają. Wśród wielu producentów i wielu rozwiązań występujących na rynku jak wybrać to najwłaściwsze, które będzie pasowało do projektu, do elewacji, do otoczenia, odpowiadało naszym gustom i w wielu przypadkach przysłowiowej kieszeni. W dobie możliwości wyboru różnego rodzaju dóbr i ogromnemu natłokowi informacji, w tym również w segmencie stolarki, Program „Ekskluzywna Stolarka VIP ” wychodzi naprzeciw potrzebom rynku. Spełnia zapotrzebowanie na rzetelną, sprawdzoną i profesjonalną informację, której oczekują klienci indywidualni, architekci oraz developerzy.”

Programy „Ekskluzywna Stolarka VIP” oraz „Rekomendowane Salony Okien i Drzwi VIP”  to autorska inicjatywa Stolarka VIP.  Program oceny i weryfikacji produktów a także salonów stolarki, powstał z myślą o klientach indywidualnych, poszukujących bardzo dobrych produktów stolarki: okien, drzwi, rolet, markiz i bram garażowych, a także punktów sprzedaży i profesjonalnego montażu.

Z poważaniem Prezes Stolarka VIP Sp. z o.o.

Grzegorz Cendrowski