Doradztwo

doradztwo

Bądź mądry przed zakupem stolarki!

Są doradcy w sprawach finansów, prawa, samochodów, a my doradzamy przy zakupie stolarki budowlanej.

Zastanawiasz się nad zakupem okien, drzwi, bramy garażowej czy rolet czy technik osłonowych? Nie wiesz na co się zdecydować? Nie wiesz co jest dobre, modne, sprawdzone, rekomendowane? Okna PVC, drewniane, drzwi antywłamaniowe, rolety czy żaluzje, ciepła brama garażowa, pergola? Masz już ofertę i nie wiesz czy jest korzystna? Masz wątpliwości co do jakości obsługi, nie wiesz kto będzie montował Twoją stolarkę i czy punkt sprzedaży jest autoryzowany?

Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK! to niezwłocznie powinieneś zgłosić się do nas. Zanim wydasz kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na zakup stolarki…zgłoś się do nas! Zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy. Fachowo doradzimy, polecimy „najlepszych z najlepszych”, jesteśmy obiektywni i niezależni – Polecimy najlepsze salony sprzedaży w całej Polsce. Posiadamy to co najcenniejsze: fachową wiedzę na temat stolarki. Nie zwlekaj, zgłoś się do nas już dziś i…

„BĄDŹ MĄDRY PRZED ZAKUPEM…. STOLARKI”

Jakie będą twoje korzyści? Zaoszczędzisz pieniądze, nerwy i czas. Nasi eksperci z rekomendowanych Salonów pomogą wybrać Ci dobry produkt, optymalną ofertę renomowanego producenta oraz odpowiedni montażem. Zadzwoń lub napisz.

e-mail: biuro@stolarkavip.pl lub porady@stolarkavip.pl
tel. 608 585 771