Ecofutural – dźwiękochronne okna aluminiowe

Okna aluminiowe stają się coraz popularniejsze, zwłaszcza jeśli chodzi o architekturę w stylu nowoczesnym. Są wytrzymałe, charakteryzuje je oryginalny design i ze względu na swoje właściwości pozwalają na montaż okien o naprawdę dużych gabarytach. A co jeśli dobre okna aluminiowe są w dodatku dźwiękochronne? Wtedy mamy do czynienia z systemem Ecofutural!

Ecofutural to trójkomorowy system profili aluminiowych z zastosowaniem przekładki termicznej. Świetnie sprawdzi się on w miejscach, gdzie wymagane są podwyższone normy izolacji cieplnej i dźwiękowej. Okna aluminiowe dźwiękochłonne składają się z półprofili cylindrycznych oddzielonych dwoma listwami poliamidu PA 6.6.25 wzmocnionego włóknem szklanym.

Okna Ecofutural z powodzeniem można stosować do różnych witryn, drzwi oraz okien. Sprawdzą się one doskonale w konstrukcji okien rozwierno jedno- i dwuskrzydłowych oraz okien rozwierno-uchylnych. System stanowi połączenie nowoczesności z funkcjonalnością i komfortem posiadania cichych i ciepłych okien. Ecofutural to okna polecane dla osób szukających profili aluminiowych dźwiękochłonnych, które zapewnią w domu spokój i uchronią go przed stratami ciepła.

www.grupasolo.pl

Powiązane artykuły