Siedmiu wspaniałych – nowe Rekomendowane Salony Stolarki

Pomimo tego, że podczas czternastego Konwentu wiele uwagi poświęciliśmy Międzynarodowemu Forum Stolarki, to nie zapomnieliśmy o nagrodzeniu kolejnych salonów stolarki. Tym razem, wręczenie nagród laureatom było jednym z początkowych elementów programu pierwszego dnia.

Kolejna edycja

Zgodnie z naszym zwyczajem wyróżniania laureatów Rekomendowanych Salonów Stolarki przy okazji wydarzeń branżowych ze znacznym udziałem branży, już po raz czwarty w tym roku uhonorowaliśmy kolejne punkty sprzedaży.

Tym razem nagrodziliśmy 7 firm. Aż 5 z nich odnowiło certyfikację i po raz drugi poddało się weryfikacji Kapituły Programu. Nie ukrywamy, że niesamowicie cieszy nas fakt, że program spełnia swoje zadanie. Powtórni laureaci trzymają wysoki poziom jakości usług, mają świadomość wagi rekomendacji (podczas Konwentu potwierdził ją raport prezentowany przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku), chcą być najlepsi w swojej dzielnicy, mieście, regionie, województwie.

Laureaci:

Adam Słaby (laureat) - właściciel firmy Bram - Furt

Adam Słaby (laureat) – właściciel firmy Bram – Furt

Najlepsi są wśród nas – siedmiu wspaniałych

Tak jak mówi tytuł powyższego nagłówka, w gronie Rekomendowanych Salonów Stolarki znalazło się w ostatnim czasie siedem firm (część z nich już po raz drugi). Każda poddała się obiektywnej ocenie Kapituły Programu złożonej z ekspertów branżowych, doradców ds. wizerunku, mediów… Najlepsze salony w Polsce, które znalazły się  na naszej liście, muszą spełniać konkretne kryteria – m.in. odpowiednia powierzchnia, lokalizacja, zachowanie wysokich standardów obsługi klienta, różnorodność asortymentu, ciekawa ekspozycja i wiele innych. Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury, salon uzyskuje znak jakości RSS, który może wykorzystywać przez dwa lata na wszystkich materiałach reklamowych. Jakiś czas temu rozpoczęliśmy kampanię internetową „Kupuj od najlepszych”, która łączy się z promowaniem dedykowanego portalowi programu na kilkanaście słów kluczowych. Pakiet korzyści oferowanych laureatom jest znacznie większy. Jeśli chcesz go poznać, a ponadto uważasz, że Twój salon jest wyjątkowy, spełnia kryteria i zasługuje na wyróżnienie to odezwij się do nas.

Patroni programu:

roto-logoGrupa Roto jest światowym liderem technologii rozwierno-uchylnych do okien i drzwi balkonowych oraz czołowym producentem okien dachowych i systemów solarnych. Od chwili założenia w roku 1935 specjalizuje się w konstruowaniu, produkcji i dystrybucji innowacyjnych, funkcjonalnych i bezpiecznych systemów okuć do okien, drzwi balkonowych i tarasowych, drzwi wejściowych oraz do okiennic – z drewna, PVC i aluminium oraz z połączeń tych materiałów. Kompleksowa oferta kompatybilnych produktów okuciowych bazujących na wieloletnim doświadczeniu na międzynarodowych rynkach to zdecydowana przewaga dla producentów stolarki i ich partnerów handlowych w zakresie logistyki, odchudzonych procesów i oszczędności czasu. Więcej informacji o firmie znajdziesz tutaj: www.roto-frank.com/pl/

ViavacFirma VIAVAC dostarcza szeroką gamę specjalistycznych urządzeń podciśnieniowych, między innymi chwytaki do szyb, tym samym oferując najlepsze rozwiązanie do montażu różnego rodzaju szkła. Dzięki naszym przyssawkom montaż fasad staje się łatwy i bezpieczny. Wynajem przyssawek to idealne rozwiązanie dla montażystów, którzy chcą, aby ich prace przebiegały szybko i bezpiecznie.  Zespół VIAVAC potrafi sprostać najtrudniejszym wymogom i realizować najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia montażu. Nasze doświadczenie pomaga w wyborze odpowiedniego sprzętu dla Państwa projektu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Więcej informacji o firmie na stronie http://www.viavac.com.

logo StropexENERGOOSZCZĘDNY MONTAŻ OKNA (EMO) to rozwiązanie firmy Stropex z Pleszewa dedykowane szczególnie dla domów energooszczędnych. Doskonałe właściwości izolacyjne, spełniające wymagania ciepłego montażu okien nawet w domach pasywnych. Systemy EMO dzielimy na zestaw listwowy „termo-PROFIL”, zestaw listwowo-ramowy i zestaw ramowy. Więcej informacji na stronie http://stropex.pl/oferta/energooszczedny-montaz-okien

Rekomendowane Salony Stolarki to punkty sprzedaży okien, drzwi, bram garażowych czy rolet, które zostały pozytywnie zweryfikowane w programie konsumenckim. Sprzedaż stolarki wymaga wiedzy, umiejętności, doświadczenia, tak samo montaż i serwis. Coraz trudniej znaleźć w Polsce fachowców godnych polecenia, coraz trudniej znaleźć doradców, którzy będą wsłuchiwali się w potrzeby klientów, którzy obiektywnie przedstawią możliwości i kompleksową ofertę. Pracownicy i właściciele tych punktów sprzedaży, które zostały wyróżnione spełnią oczekiwania wymagającego konsumenta, a produkty i usługi tam zakupione będą najwyższej jakości i funkcjonalności. Stolarka VIP rekomenduje to co jest dzisiaj na rynku najlepsze, rekomenduje salony, które są tego warte i serdecznie je Państwu poleca.

Powiązane artykuły