KLEJ DO STYROPIANU NOWEJ GENERACJI

Nowa generacja materiałów budowlanych znacznie ułatwia wykonywanie wielu prac budowlanych i remontowych. Oszczędność czasu, łatwość aplikacji to cechy profesjonalnych produktów, do grona których należy szybkoschnący Klej do styropianu Tytan obecny na rynku w wersji pistoletowej oraz wężykowej.

Klejenie kasetonów i sztukaterii

Klejenie kasetonów i sztukaterii

Jeszcze nigdy klejenie elementów ze styropianu nie było tak proste! W odróżnieniu od tradycyjnej metody klejenia elementów styropianowych, w której wykonawca sam musiał przygotować zaprawę klejową nowa technologia klejenia polega na zastosowaniu kleju w piance gotowego do użycia. Klej do styropianu Tytan jest prosty w użyciu i nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi ani materiałów (tj woda, prąd, sprzęt do mieszania zaprawy klejowej). Dzięki nowej technologii klejenia produkt znacznie ułatwia i skraca pracę wykonawcom. Jego atutami są również szybkość utwardzania oraz wyjątkowo mocna spoina. Puszkę z Klejem do styropianu Tytan wystarczy doprowadzić do temperatury pokojowej i przez ok. 30 sekund intensywnie nią wstrząsać.

Klej do Styropianu przeznaczony jest do mocowania płyt styropianowych (XPS, EPS) do ścian, garaży, dachów, fundamentów; ale również do klejenia parapetów, listew ozdobnych, płyt g-k, paneli ściennych, lekkich elementów dekoracyjnych oraz kasetonów.
Klej z powodzeniem sprawdzi się przy pracach ociepleniowych ale również wykończeniowych gdzie wykorzystywanych jest wiele elementów ze styropianu. Klej do styropianu polecany jest zarówno wykonawcom jak i majsterkowiczom, którzy zmagają się z montażem sztukaterii.

Klejenie parapetu

Klejenie parapetu

Klejenie ciepłego parapetu

Klejenie ciepłego parapetu

Klejenie płyt styropianowych

Klejenie płyt styropianowych

Klejenie płyt OSB

Klejenie płyt OSB

Klejenie płyt GK

Klejenie płyt GK

Powiązane artykuły